motoger

Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII
Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII
Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII
Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII
Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII
Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII
Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII
Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII

Sprzedawcy części do Toyota Corolla:

giełda części
giełda części śląsk
auto części warszawa
auto części poznań
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
moto2.pl
moto2
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
gielda czesci
giełda części moto2.pl
giełda części samochodowych
giełda części poznań
auto kasacja części używane
auto części gliwice
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
auto szrot samochodowy
auto szrot
części moto2
auto części
auto czesci zamienne

Cena Szyberdach metalowy Toyota Corolla Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Toyota Corolla przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szyberdach metalowy. Oferty części w kategorii Karoseria. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2025-01-18 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2025-02-11 - numer oferty 31303831. Część używana Szyberdach metalowy do Toyota Corolla VIII i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent posiada 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII 1.6 2000 kombi. Tanio Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII 1.6 2000 kombi. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.6 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 1997. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to kombi i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Toyota. Ten model Corolla wychodził w takich wersjach VI, VII, VIII, VIII FL, IX, IX FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem szyberdach metalowy . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Toyota Corolla wersja VIII. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Toyota Corolla. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Toyota Corolla to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Toyota Corolla bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Toyota Corolla. Ważne że mi się nie psuje. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane szyberdach metalowy do Corolla. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej szyberdach metalowy. Nie wiem czy szyberdach metalowy pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem szyberdach metalowy do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Toyota Corolla. Rozpocząłem poszukiwania szyberdach metalowy. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Toyota Corolla. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą szyberdach metalowy w Toyota Corolla. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć szyberdach metalowy do Toyota Corolla. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych motoger.pl i kupiłem tanio szyberdach metalowy. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie motoger i odebrałem części w miejscowości Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo szyberdach metalowy. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Toyota Corolla na części.  


KONTAKT

tanio Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII
Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII Szyberdach metalowy Toyota Corolla VIII
Copyright © 2025. MOTOGER.pl